Про клініку

Стандарти клініки

Особлива увага приділяється стерильності інструментів. У роботі використовуються кращі дезінфікуючі засоби фірми «Дюрр» виробництва Німеччини - загальновизнаного європейського лідера.

Після передстерилізаційного циклу обробки інструменту, ультразвукового очищення, кожен інструмент упаковується в індивідуальний вакуумний пакет з індикатором стерильності і проходить цикл автоклавування при температурі 134 С. Ми гарантуємо якість стерилізації інструментів.

"Клініка Войнаровських" володіє всіма кадровими і технічними можливостями для своєчасної діагностики, підтримки здоров'я зубів і усунення патологій з відновленням форми і функції зубних рядів. Цифровий апарат з функцією комп'ютерної томографії та цефолометріі (КТ) дозволяє провести найбільш точну діагностику захворювань порожнини рота, на основі аналізу ми отримуємо об'ємну візуалізацію. Ортопантомограф дає можливість виводити знімки на монітор комп'ютера де здійснюється їх аналіз. Радіовізіограф проводить цифрову рентгенотерапію. Зображення виходить чітким і якісним, при цьому значно знижується доза опромінення. Діагностика захворювань потребує спеціальному обладнанні. Такими є бінокуляри і мікроскоп, що дозволяють виявити приховані дефекти і значно поліпшити видимість.

Оптика дуже важлива не тільки в діагностиці, а й лікуванні. Це значно дозволяє поліпшити якість лікування.

Стоматологічна Клініка «Войнаровських» організована з вересня 2008 року в Одесі, Україна.

Має у своєму розпорядженні комфортним розташуванням з повним набором стоматологічного обладнання останнього покоління і колективом професіоналів з великим досвідом роботи і високою кваліфікацією.

Стоматологическая «Клиника Войнаровских» осуществляет деятельность на основании лицензий Министерства здравоохранения Украины от 3 января 2013 года, Серия АЕ № 196652; АЕ № 196657.

Фахівці клініки постійно підвищують професійний рівень і і вдосконалюють свої знання.

Адже приходячи до нас, Ви довіряєте нам своє здоров'я.

Дізнатися більше цікавого про нашу команду.

Історія клініки

Наша команда

Вакансії

  • Асистент-стоматолога

    Розглядається вакансія на посаду асистент стоматолога. Вимога: медична освіта, досвід роботи, вміння працювати з ПК. Висока оплата.

    Відгукнутисяto the vacancy