Послуги

Ортодонтія і зубні брекети

Ортодонтія (від грецького -orthos- рівний, правильний) - це розділ стоматології, який займається попередженням аномалій прикусу і його виправленням.

Імплантація зубів

Трапилася така неприємність - ви втратили зуб. Неважливо вже з якої причини це сталося, але факт залишається фактом - у вас в роті утворилася негарна дірка, що завдає непоправної шкоди вашому іміджу.

Коронки, вініри

У сучасній стоматології естетика відіграє дуже важливу роль.

Лікування пульпіту і періодонтиту

Профілактика пульпіту - це своєчасне лікування карієсу, але якщо вже так сталося - зуб болить, негайно вирушайте до лікаря, не потрібно чекати, що пройде.

Xірургія

У «Клініці Войнаровських» проводиться видалення зубів будь-якого ступеня складності, Кістектомія, резекції верхівок зубів з патологією, сінус- ліфт, аугментація (нарощування кістки), та інше необхідне хірургічне лікування в порожнині рота.

Лікування та реставрація зубів

Лікування зубів в «Клініці Войнаровських» проводиться після ретельного обстеження порожнини рота за допомогою внутрішньоротової камери. Пацієнт може спостерігати на моніторі за станом його зубів і всіма етапами лікування.

Лікування захворювань ясен

Вас турбує кровоточивість ясен, неприємний запах з рота? Вам поставили діагноз гінгівіт, пародонтит або пародонтоз? Запалення ясен в тій чи іншій формі періодично виникає у 80% жителів Землі.

Гігієна зубів і порожнини рота

Гігієна порожнини рота - це основний профілактичний захід, який повинен обов'язково проводитися за всіма правилами, незалежно від віку людини і стану здоров'я його зубів. На жаль, не завжди особиста гігієна дозволяє добитися якісного очищення порожнини рота.

Профілактика і рання діагностика захворювань порожнини рота

Відомо, що попередити хворобу легше, ніж її потім лікувати.