Коротенько про нас

Коротенько про нас

Стоматологічна Клініка «Войнаровських» організована з вересня 2008 року в Одесі, Україна.

Має у своєму розпорядженні комфортним розташуванням з повним набором стоматологічного обладнання останнього покоління і колективом професіоналів з великим досвідом роботи і високою кваліфікацією.

Стоматологическая «Клиника Войнаровских» осуществляет деятельность на основании лицензий Министерства здравоохранения Украины от 3 января 2013 года, Серия АЕ № 196652; АЕ № 196657.

Фахівці клініки постійно підвищують професійний рівень і і вдосконалюють свої знання.

Адже приходячи до нас, Ви довіряєте нам своє здоров'я.

Дізнатися більше цікавого про нашу команду.

Відео про клініку
Інформація
wiews
Стоматологія для вагітних

Вагітні жінки мають один з найвищих ризиків виникнення стоматологічних захворювань. Основними хворобами порожнини рота, з якими стикається жінка, є гінгівіт і карієс. Виникають ці проблеми в силу цілком певних причин, адже вагітність - це завжди зміна гормонального фону.

wiews
Лікування зубів в Одесі.

При лікуванні зубів у "Клініці Войнаровських" Ви можете при бажанні спостерігати на моніторі за всіма етапами обстеження, лікування і відновлення ваших зубів. Поєднання сучасних матеріалів і технологій з досвідом кваліфікованих фахівців завжди дають чудовий результат вашого лікування.

wiews
Діагностика захворювань порожнини рота

В "Клініці Войнаровських" ще більш точна діагностика з турботою про пацієнтів! Це інноваційне програмне забезпечення, КТ, що дозволяє на основі аналізу отримати об'ємну візуалізацію. Цифровий панорамний апарат з функцією комп'ютерної томографії (КТ) і цефалометрія (ТРГ опція).

wiews
Про нашу команду

Ввічливість, високий загальний рівень етикету, індивідуальний підхід до кожного пацієнта - ось ті принципи, які Ви відчуєте ледь переступите поріг нашої стоматологічної клініки, тому, що нам подобається піклуватися про Вас.

Відгуки
Олеся Подковка 8 October, 2021

Обратилась в эту клинику и не пожалела,Вадим Николаевич провел работу по протезированию зубов обеих челюстей на импланты. Выражаю благодарность Войнаровскому Вадиму Николаевичу за оказание услуг на высочайшем профессиональном уровне. Спасибо вам за внимание и за подаренную красоту моим зубам. Советую всем обращаться в эту клинику, врачи работают очень уверенно, чувствуется опыт и знание дела.

Treating dentist: Войнаровский Вадим Николаевич
Людмила Белошкура 8 лютого, 2019

Я осталась очень довольна проделанной работой Вадима Николаевича и всей его командой -персоналом. Начиная с того момента, как я переступила порог клиники и далее весь период лечения, я столкнулась с высоко организованной, благоприятной и теплой атмосферой заведения, заботливым и добрым отношением коллектива. Я безмерно благодарна Вадиму Николаевичу, т. к. результаты его мастерски выполненной работы, которые я каждый день вижу в зеркале, меня очень радуют! С любовью, благодарностью и глубочайшим уважением Белошкура Людмила Никоноровна

Treating dentist: Войнаровский Вадим Николаевич
Коваленко Михаил 8 березня, 2018

Спасибо большое за высокий сервис и безболезненные процедуры. Тот случай, когда к стоматологу не страшно идти, а наоборот всегда в радость: ))) С уважением Михаил

Treating dentist: Войнаровский Вадим Николаевич
Шинкарюк В.С. 17 листопада, 2017

С огромным уважением отношусь к Вадиму Николаевичу. Считаю его величайшим специалистом в своем деле. Работу знает и делает ее ювелирно, за что ему большое спасибо! Благодарный клиент Шинкарюк В.С.

Treating dentist: Войнаровский Вадим Николаевич
Ткачук И.А. 6 вересня, 2017

Спасибо большое Наталье Анатольевне за мои сохраненные зубы и улыбку. Вы профессионалы своего дела! Всех благ Вам и процветания!

Treating dentist: Войнаровская Наталья Анатольевна
Корниенко Владимир 8 серпня, 2017

Уважаемая, Наталья Анатольевна! Спасибо за работу. Спасибо за терпение и понимание. Желаю Вам удачи и процветания Вашей клинике.

Treating dentist: Войнаровская Наталья Анатольевна