Коротенько про нас

Коротенько про нас

Стоматологічна Клініка «Войнаровських» організована з вересня 2008 року в Одесі, Україна.

Має у своєму розпорядженні комфортним розташуванням з повним набором стоматологічного обладнання останнього покоління і колективом професіоналів з великим досвідом роботи і високою кваліфікацією.

Стоматологическая «Клиника Войнаровских» осуществляет деятельность на основании лицензий Министерства здравоохранения Украины от 3 января 2013 года, Серия АЕ № 196652; АЕ № 196657.

Фахівці клініки постійно підвищують професійний рівень і і вдосконалюють свої знання.

Адже приходячи до нас, Ви довіряєте нам своє здоров'я.

Дізнатися більше цікавого про нашу команду.

Відео про клініку
Інформація
wiews
Стоматологія для вагітних

Вагітні жінки мають один з найвищих ризиків виникнення стоматологічних захворювань. Основними хворобами порожнини рота, з якими стикається жінка, є гінгівіт і карієс. Виникають ці проблеми в силу цілком певних причин, адже вагітність - це завжди зміна гормонального фону.

wiews
Лікування зубів в Одесі.

При лікуванні зубів у "Клініці Войнаровських" Ви можете при бажанні спостерігати на моніторі за всіма етапами обстеження, лікування і відновлення ваших зубів. Поєднання сучасних матеріалів і технологій з досвідом кваліфікованих фахівців завжди дають чудовий результат вашого лікування.

wiews
Діагностика захворювань порожнини рота

В "Клініці Войнаровських" ще більш точна діагностика з турботою про пацієнтів! Це інноваційне програмне забезпечення, КТ, що дозволяє на основі аналізу отримати об'ємну візуалізацію. Цифровий панорамний апарат з функцією комп'ютерної томографії (КТ) і цефалометрія (ТРГ опція).

wiews
Про нашу команду

Ввічливість, високий загальний рівень етикету, індивідуальний підхід до кожного пацієнта - ось ті принципи, які Ви відчуєте ледь переступите поріг нашої стоматологічної клініки, тому, що нам подобається піклуватися про Вас.

Відгуки
Ларшин Василий 8 December, 2021

Выражаю благодарность запрофессиональную работу Войнаровскому Вадиму Николаевичу. Проф. д.т.н Ларшин В.П.

Treating dentist: Войнаровский Вадим Николаевич
Кушнир Г.Ю. 26 листопада, 2021

Ув. Анастасия Викторевна, вы ортодонт от Бога, спасибо Вам за терпение и труд проявлленный ко мне, с уважением доктор к.м.н. гинеколог-генетик Кушнир Г.Ю.

Treating dentist: Руснак Анастасия Викторовна
Кубатова Анна 1 листопада, 2021

Дорогая Наталья Анатольевна и Вадим Николвевич! Вся семья Кубатовых дружно лечится у вас уже в течении 10 лет. За это время у вас побывали так же наши друзья с Германии и Америки. И в этих, странах высоко оценили качество Вашей работы. Вы дали уверенность в себе, подарили мне новуую улыбку!

Treating dentist: Войнаровская Наталья Анатольевна
Олеся Подковка 8 October, 2021

Обратилась в эту клинику и не пожалела,Вадим Николаевич провел работу по протезированию зубов обеих челюстей на импланты. Выражаю благодарность Войнаровскому Вадиму Николаевичу за оказание услуг на высочайшем профессиональном уровне. Спасибо вам за внимание и за подаренную красоту моим зубам. Советую всем обращаться в эту клинику, врачи работают очень уверенно, чувствуется опыт и знание дела.

Treating dentist: Войнаровский Вадим Николаевич
Опара Н.А. 16 вересня, 2021

Уважаемая Елена Сергеевна! Лечил зубы у Вас 2 года назад - они находяться в хорошем состояни. Спасибо Вам большое.Пришел снова к вам продолжить лечение других зубов. Самые добрые пожелания Вам и всему колективу клиники - современной, высокотехнологической.

Treating dentist: Антощенко Елена Сергеевна
Мельник Наталия 28 серпня, 2021

Уважаемая Наталья Анатольевна, мы от всей семьи благодарим Вас за ваше внимание, шепетильность и конечно за ваш профессионализм и за наши здоровые зубы! Спасибо большое.

Treating dentist: Войнаровский Вадим Николаевич