Інформація

 • 407 reviews
  Про нашу команду

  Ввічливість, високий загальний рівень етикету, індивідуальний підхід до кожного пацієнта - ось ті принципи, які Ви відчуєте ледь переступите поріг нашої стоматологічної клініки, тому, що нам подобається піклуватися про Вас.

 • 439 reviews
  Діагностика захворювань порожнини рота

  В "Клініці Войнаровських" ще більш точна діагностика з турботою про пацієнтів! Це інноваційне програмне забезпечення, КТ, що дозволяє на основі аналізу отримати об'ємну візуалізацію. Цифровий панорамний апарат з функцією комп'ютерної томографії (КТ) і цефалометрія (ТРГ опція).

 • 426 reviews
  Лікування зубів в Одесі.

  При лікуванні зубів у "Клініці Войнаровських" Ви можете при бажанні спостерігати на моніторі за всіма етапами обстеження, лікування і відновлення ваших зубів. Поєднання сучасних матеріалів і технологій з досвідом кваліфікованих фахівців завжди дають чудовий результат вашого лікування.

 • 430 reviews
  Стоматологія для вагітних

  Вагітні жінки мають один з найвищих ризиків виникнення стоматологічних захворювань. Основними хворобами порожнини рота, з якими стикається жінка, є гінгівіт і карієс. Виникають ці проблеми в силу цілком певних причин, адже вагітність - це завжди зміна гормонального фону.