Коронки, вініри

У сучасній стоматології естетика відіграє дуже важливу роль. Зміна форми зубов- це безпечна безболісна процедура з передбачуваним результатом, яка може виконуватися як в плановому порядку для створення більш привабливою і гармонійної посмішки, так і коли необхідна термінова реабілітація одного або декількох зубів в короткі терміни.

Протезування це вид робіт, який відновлює цілісність окремих зубів і зубних рядів, зруйнованих в результаті карієсу, його ускладнень і травм.

Сучасні методи протезування дозволяють не тільки тотально змінити посмішку, але і спосіб життя людини, його поведінка в суспільстві.

Так, наприклад, конструкції з прес-кераміки, яка представляє нове покоління матеріалів з підвищеною міцністю, є на даний момент головною альтернативою металокерамічним коронкам, оскільки вони поєднують в собі як відмінні естетичні характеристики, так і адекватні фізичні параметри. Польовошпатних конструкції є найбільш тонкими і високоестетичні серед усіх існуючих видів протезування зубів, а цирконієві коронки є найбільш міцним матеріалом в сучасному естетичному протезуванні.

У наш час існує великий вибір не тільки матеріалів, але і конструкцій - коронки, вкладки, накладки.

Окрему увагу в сучасному світі стоматології приділяється вінірами, які можуть дати відмінний результат в найкоротші терміни, з мінімальним препарування зубів. Показанням для установки вінірів можуть бути зміна форми, кольору зубів, ерозії та інші дефекти твердих тканин зубів і зубних рядів.

Вінір є тонкою керамічну накладку на вестибулярну (передню) поверхню зуба, яка фіксується за допомогою адгезивних методик на зуб.

У бічних відділах зубних рядів частіше використовуються керамічні вкладки і накладки, так звані inlay, onlay, overlay. Це конструкції, що відновлюють оклюзійні (жувальні) поверхні зубів, також фіксуються адгезівно, що говорить про надійне тривалої експлуатації.

Ежедневной практикой в "Клинике Войнаровских" является также протезирование на имплантатах. Функциональная альтернатива мостовидным протезам и дефектам зубных рядов вследствии потери одного или нескольких зубов.Сам процесс имплантации является абсолютно безболезненным, а процесс так называемой остеоинтеграции, т.е. приживления имплантата к кости, благодаря новейшим и зарекомендовавшим себя во всем мире системам имплантатов, весьма успешным с высоким процентом приживляемости. Новые методики протезирования на имплантатах позволяют минимизировать сроки изготовления постоянных конструкций и дают возможность использования временных конструкций пока имплантаты интегрируются.В "Клинике Войнаровских" применяются все вышеперечисленные виды работ минимально инвазивными методиками, для сохранения тканей зубов и прилегающих тканей, а также использование современных стоматологических материалов, обеспечивающих максимально возможную стабильность и биосовместимость.

 

До обращения к стоматологу

После стоматологического лечения

 

 

До обращения к стоматологу

После стоматологического лечения

До обращения к стоматологу

После стоматологического лечения