Лікування захворювань ясен

Вас турбує кровоточивість ясен, неприємний запах з рота? Вам поставили діагноз гінгівіт, пародонтит або пародонтоз? Запалення ясен в тій чи іншій формі періодично виникає у 80% жителів Землі. Як стверджує сучасна статистика втрата зубів дорослим населенням планети в більшості випадків буває викликана саме пародонтитом!

Так що лікування пародонтиту - справа вкрай відповідальна, не терпить зволікання. Чим раніше почати лікування пародонтиту, тим менш небезпечний пародонтит для пацієнта (тим імовірніше вдасться зберегти йому зуби). За своєю суттю пародонтит є завершальною ступінню розвитку гінгівіту, тобто '' запущений '' гінгівіт переходить в пародонтит. Гінгівіт виліковний, і бажано вилікувати гінгівіт, не дати йому можливість перерости в пародонтит - ось кращий спосіб своєчасного лікування ясен. При перших ознаках запалення ясен, а саме кровоточивості бажано вчасно звернутися до стоматолога.

Не можна повністю покладатися на рекламу по телевізору зубних паст, поради друзів і колег. Лікування таких захворювань як гінгівіт, пародонтит і пародонтоз повинен проводити тільки фахівець, при ретельно підібраному тільки для Вас курсі лікування після обстеження. Що впливає на появу гінгівіту і пародонтиту? Як стверджує пародонтология, однією з найпоширеніших причин розвитку пародонтиту є зубний камінь, який постійно травмує ясна, викликаючи її запалення. Також гінгівіт (пародонтит) можуть спровокувати неправильно поставлені пломби і неякісні коронки, чинять тиск на ясна (тобто також викликають запалення ясен). Тому сучасна пародонтологія приділяє особливу внимение своєчасному дбайливому видаленню зубного каменю і контролю якості установки пломб і коронок. Наша стоматологічна клініка відноситься з підвищеною увагою до профілактики та лікування хвороб ясен.

У нашій клініці проводиться лікування пародонтиту за допомогою апарату '' Vector ''. Це прилад, що дозволяє проводити безболісне і ефективне лікування пародонтальних кишень. Тільки стоматолог може очистити зуби нижче рівня ясен. Енергія інструменту м'яко подається в пародонтальні кишені, де він інтенсивно обробляється і промивається. Відмітна особливість системи '' Vector '' завдяки непрямому зв'язування ультразвукової енергії стало можливим щадне видалення бактеріальної біоплівки і зубних відкладень. При цьому не відбувається пошкодження твердих тканин, і не травмуються м'які тканини.

Завдяки суспензії, що містить мікрочастинки, значно підвищується ефективність очищення кореня. Результатом цього є гладкі, чисті поверхні коренів і значне зниження кількості бактерій, що призводить до швидкого і успішного лікування. Для лікування середніх і важких форм пародонтиту (коли глибина зубодесневих кишень перевищує 5 мм.), В нашій клініці проводяться клаптеві операціі.В основі методу - ліквідація зубоясенних кишень, відновлення зруйнованих тканин, корекція дефектів краю ясен. Операція полягає в розкритті ясенних тканин, очищенню пародонтальних кишень і поверхні кореня зуба. Розріз дає можливість відкинути ясенний клапоть і повністю розкрити кишеню, щоб видалити із зубів осередки інфекції. Потім усуваються всі запальні тканини з міжзубних проміжків, шліфуються і поліруються поверхні коренів. Оброблений і змодельований слизисто-окісний клапоть фіксується за допомогою швів на новому рівні. Після видалення підясневих відкладень клітини м'яких тканин швидко розростаються і заповнюють вади кістки, не даючи клітинам періодонтиту регенеруватися. Завдяки клаптевим операціями усувається основна причина захворювання, тому на сьогоднішній день це найефективніший спосіб боротьби з пародонтитом