Імплантація зубів

Трапилася така неприємність - ви втратили зуб. Неважливо вже з якої причини це сталося, але факт залишається фактом - у вас в роті утворилася негарна дірка, що завдає непоправної шкоди вашому іміджу.

Тривала відсутність зубів може поступово привести до зміни пропорцій особи і порушення мови. Видалення навіть одного зуба спричинить за собою зсув сусідніх, утворення дефекту зубного ряду, неправильне змикання і співвідношення зубів при жуванні, функціональне перевантаження і захворювання зубів, що залишилися. Така «ланцюгова реакція», в результаті якої при видаленні одного зуба виникає ризик втратити багатьох зубів. Терміново треба виправляти становище. Сучасна стоматологія сьогодні досягла таких висот що може забезпечити вас практично новим зубом.Ето чарівний засіб називається імплантати.

Так що ж таке імплантація?

- це вживлення маленьких титанових винятково в кістку верхньої або нижньої щелепи, на які потім надягають зубні коронки. Стоматологічний імплантат - це конструкція (металевий стрижень циліндричної форми), що служить опорою для майбутньої коронки.

Преимущества протезирования на имплантатах:

- никаких съемных протезов, никаких «ночных кошмаров в стакане»;

- никаких натираний нежных участков неба и десен ношением съемных протезов;

- никакого обтачивания соседних (здоровых) зубов для мостовидных или съемных протезов;

- коронка, поставленная на имплантате, ничем не отличается от коронки на своем родном зубе. И от зуба вообще!

- срок службы имплантата стремится к бесконечности. Уже доказана высокая долгосрочная эффективность протезов с опорой на имплантате.

- совместимость — одно из главных преимуществ имплантации. Титан, из которого изготавливают имплантаты, сам по себе уже зарекомендовал себя как абсолютно надежный, безопасный, идеально совместимый с организмом человека материал. 

Этапы имплантации:

Компьютерная диагностика и план лечения

Хирургический этап — установка имплантата и формирователя десны (абатмента)

Ортопедический этап — установка коронки (сначала временной,а затем постоянной)