Xірургія

У «Клініці Войнаровських» проводиться видалення зубів будь-якого ступеня складності, Кістектомія, резекції верхівок зубів з патологією, сінус- ліфт, аугментація (нарощування кістки), та інше необхідне хірургічне лікування в порожнині рота.

При певних показаннях можливе видалення безнадійного зуба з негайною імплантацією. Про всіх необхідних процедурах вас проконсультує досвідчений стоматолог-хірург вищої категорії. Під час операції повністю виключаються хворобливі відчуття і дискомфорт завдяки сучасним методам анестезії, як місцевої так і загальної (наркоз).

Видалення зубів "мудрості" залишається звичайною хірургічною операцією, яка проводиться в нашій клініці. Однак цей зуб і його положення в щелепи має ряд особливостей і така процедура може бути ускладнена. Але досвідчений хірург в нашій клініці вирішить цю проблему виходячи з попереднього огляду панорамного і якщо є необхідність комп'ютерно томографічного дослідження. Уважний підхід в кожному індивідуальному випадку полегшує уникнути ускладнень. При вашому бажанні можливе видалення зуба під загальним наркозом.